Základna Zlatá Koruna

Skautská základna Zlatá Koruna

kontakt : koruna(zavináč)skaut.cz   mobil : 732 446 986

- nabízíme pronájem základny jak skautům, tak dalším neziskovým organizacím, školám a i pro krátkodobý komerční pronájem

Využití : letní i zimní tábory, krátkodobé akce, pořádání vzdělávacích akcí, ubytování pro školní výlety

(nacvičoval tu i pěvecký sbor i kytarová škola, proběhl zde úžasný zdravotnický kurz, základnu využili sportovci při pořádání závodů v orientačním běhu, proběhla zde sportovní soustředění, slouží jako základna pro vodácké výlety)

- základna má kapacitu v pokojích 52 míst - 12 čtyřlůžkových pokojíků (8,3m2) a jeden dvoulůžkový pokoj a kancelář správce se dvěmi lůžky. K dispozici je chata s 8 lůžky (4 palandy, bez vytápění).

- k dispozici je kuchyně s vybavením a nádobím ( plynový sporák s elektrickou troubou)

- jídelna / klubovna cca 70m2

- umývárna s teplou vodou (2 x sprcha) -  (voda se ohřeje během noci, tak s ní první den moc nepočítejte)

- louka s ohništěm